Yıllardır doktor arayışı içerisindeydim kendimde panik atak hastasiyim onca da doktor gezdim erkan beyin ifadeleri beni amelyata tatmin eden tek kişi kendisi oldu gecen çarşamba amelyat oldum çok memnum kaldım elleri dert görmesin adaşımın..

E….g
Doktor Takvimi

Hem görüntü hemde nefes konusunda baya sıkıntılı bir sürecim olmasına rağmen bana iyiki dedirten güzel doktorum…. Birkere daha olsa gene Erkan hocama ameliyat olurdum… eğer doğal bir burun ve kolay geçen bi süreç istiyorsanız hiç düşünmeyin bile.

Se…
Doktor Takvimi

Harika bir doktor. Dertlerinizi hiç sıkılmadan dinleyip çözüm önerilerini sunan ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, ilgili doktor gibi doktor. Hemşire ve asistanlarını da es geçmek istemiyorum, güzel bir ekip Botox, dolgu, burun ameliyatı gibi tüm süreçleri birlikte yürüttük ve memnunum. Tavsiye ediyorum.

Es…
Doktor Takvimi

Korku ile gittiğim muayeneden gülerek çıktım Erkan bey in hastalara olan tutumu yaklaşımı harika Rinoplasti öncesi ve sonrası çok çok memnun kaldım teşekkürler.

E….g
Doktor Takvimi

Canım doktorum. Ameliyat öncesi biraz heyecanlanmıştım ama gelip bana ameliyat sonrası olabilecek her şeyi anlattı ve ameliyat sonrası herhangi bir şey olduğunda evet zaten Erkan Bey söylenmişti diyip hiç paniğe kapılmamamı sağladı. Ameliyat sonrası süreç inanılmaz kolay geçti. Ne bir ağrı ne bir sızı. Ellerine emeğine sağlık doktorumun. İşe döndüğümde etrafımdakiler çok şaşırdı şişliklerim minimum seviyedeydi, ödemim azdı. En önemlisi de Erkan bey tam konuştuğumuz gibi bir burun yaptı bana. Gören herkes çok beğeniyor ve çok doğal göründüğünü söylüyorlar. Harika bir doktor hem ilgili, hem size ve isteklerinize saygı gösteriyor hem de eli hafif.

S….k
Doktor Takvimi

Öncelikle detaylı açıklama ve içinizdeki tüm soru işaretlerini gideren güvenilir bir ön görüşmeden ki bu öylebi ön görüşmeki öncesi sonrası olabılecek görüntünüze kadar.. Amelıyat süreci, öncesi ve sonrası yapılacaklara kadar derınlemesine bi ön görüşme (: Karar verdikten sonra yine aynı güler yüz ve açıklamalarla hem aile hemde sizin içinizi rahatlatan güler yüzlü ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir süreç bunların hepsi ERKAN BEY ve ekibi sayesinde gerçekleşti.. Şuan okdr memnunum ki hem çok rahat nefes alabiliyor hemde doğal olan burnumla bir çok kişinin beğenilerini alıyorum.. İyiki ERKAN ESEN

Tu…k
Doktor Takvimi

Yaklaşık 2 senedir kemerli bir burun yapım olduğu için hem şeklinden hem de burnumun içindeki rahatsızlıklardan dolayı çok şikayetçiydim. Ameliyat olmaya karar verdikten sonra Erkan beyle tanıştık. Kendisi her şeyi en ince detayına kadar anlaşılır bir şekilde ve güler yüzle anlattı. Sonrasında karar verip yaklaşık 1 ay önce ameliyat oldum. Ameliyattan sonraki süreçte en çok korktuğum şeylerden biri ağrı ve şişlikti. Erkan bey bu durumun kişiden kişiye değiştiğini söyledi ve bende hiçbir sorun çekmeden kısa bir sürede toparladım. 5.gün tamponlarım çıktığında bu kadar rahat nefes almam beklentimin fazlasıyla üstündeydi ve hayatımda hiç bu kadar rahat nefes almadığımı anladım. Ameliyattan önce görünümünden dolayı maskesiz dolaşamazdım, şimdi maske takmak istemiyorum. Artık hem sağlıklı hem de estetik açıdan çok az süre geçmesine rağmen küçük ve doğal bir buruna sahip oldum. Çevremden ve dışarıdan insanların fark edip sorduğunda aldığım güzel iltifatlar, aynaya baktığımdaki o güzel görünüm Erkan bey sayesinde. Artık mükemmel bir buruna sahibim, çokta memnunum. Bu süreçte sabırla tüm sorularımı cevaplayan ve güler yüzle karşılayıp ilgilenen doktoruma ayrıca asistanlarına da çok çok teşekkür ederim.

Ya…g
Doktor Takvimi

Hayatıma dokunan canım doktorum. En sevdiğim 2 doktordan biri. Nefes alamıyordum. Miğren ataklarım her geçen gün dayanılmaz oluyordu. Bu son çareydi. Beynime yeteri kadar oksijen gitmediği söylenmişti norolog tarafından. Hem beni çok güzelleştirdi. Hem de artık sol tarafada yatabilmemi sağladı. Uyku kalitem arttı. Gören herkes doktorumun adını soruyor. Çok ama çok teşekkür ederim bir kez daha. İyiki yolum sizinle kesişmiş. Her aynaya baktığımda size dua ediyorum. Sizi çok seviyorum.

Se…r
Doktor Takvimi

Rinoplasti ameliyatı oldum. Kendisi çok açıklayıcı ve ilgiliydi. Elinde çok hafifmiş hiç ağrım olmadı. Çok az şişliğin oldu. Kesinlikle tek tercih.

D…..
Doktor Takvimi

Ameliyat olalı 13 gün oldu ve erkan doktorumdan çok memmunum korkulcak birşey yok ağrısız geçti.Ameliyattan çok korkuyordum ama korkulcak kadar değilmiş.13 günümdeyim, hiç ağrı sizi olmadan geçti. Kendime olan ozguvenim yoktu ve erkan doktorumun sayesinde kendime olan ozguvenim geldi çok güzel bir burnum var artık herkese şiddetle tavsiye ediyorum erkan doktorumu doktor da tabikide onemli ilk defa ameliyat olacaktim cok korkuyordum ama doktorum o korkumu bile yenmemi sağladı. Erkan doktoruma güvenebilirsiniz arkadaşlar.

S…..
Doktor Takvimi

Merhabalar yıllardır geçmeyen bir nefes alma problemim mevcuttu kalitesiz bir uykum vardı gün içinde çalışırken bile olsun çok sıkıntı yaşıyordum bunun yanında görüntü olarak da burnumu çok beğenmiyordum fakat doktor erkan bey ile tanışana kadar ameliyat benim en büyük korkumdu fakat bunu da olmam gerekiyordu muayene olmaya gittim kendisine ve ben o pozitif enerjiyi kendisinden aldım herşeyi en ince detayına kadar anlattı ameliyat öncesi sonrası için aklımda en ufak bir soru kalmamıştı ve ben erkan bey sayesinde korkumu yendim ve kendisine ameliyat oldum iyi ki sizi tanımışım hocam herşey için çook teşekkür ederim harika bir burnum oldu. Ameliyattan 6 gün sonra tamponlarım çıktı ve ben o an anladım ki ben hayatım boyunca hiç nefes almamışım şuan hâlâ ilk günkü gibi mükemmel nefes alıyorum ve artık sizin sayenizde mükemmel bir buruna sahibim ELLERİNİZE SAĞLIK HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

G…..
Doktor Takvimi

Merhabalar, 52 yaşındayım, yüzüme göre burnum büyük ama bu beni hiç rahatsız etmiyordu. Son 6 aydır sürekli bir burun tıkanıklığı ve nefes almada sorun yaşiyordum. Uzun araştırmalardan sonra Dr.Erkan Esen i bir tanik sonrası sosyal medya üzerinden takip etmeye başladım. Yaptığı işleri hastalarına karşı olan sempatik tavirlarıı beni randevu almamı sağladı. İlk muayenemde koyduğu teşhis ve yapılması gerekenleri açıklayıcı şekilde anlattı. Kısa süre sonra çok güvendiğim Erkan hocama ameliyatımı oldum. Gerek ameliyat öncesi ve sonrası ve kontrollerim çok iyi ve başarılı geçti. Rahat nefes almamın yanı sıra görsel görüntümde beklentimim fazlasıyla üstündeydi. İyiki Kocaeli'nde KBB Uzmanı Dr.Erkan Eser var.

Se…ç
Doktor Takvimi
Whatsapp
Hemen Ara